730 60 60 30

Pomożemy Ci wyjść z długów. Nie zwlekaj, zgłoś swoją sprawę!

Możesz się z nami spotkać, zadzwonić lub wysłać e-mail, ale najszybciej pomoc otrzymasz zgłaszając sprawę poprzez formularz kontaktowy, w którym załączysz posiadane dokumenty.

1. Zgłoś sprawę i wyślij skany lub zdjęcia dokumentów

Umożliwi nam to sprawną weryfikację Twojej sytuacji. Naszym specjalistom do oceny wystarczy wnikliwa analiza dokumentów.

2. Bezpłatna analiza dokumentów

Bezpłatnie ocenimy Twoją sytuację i odpowiemy Ci w ciągu 2 dni roboczych. Nie zwlekaj! Pomożemy Ci wyjść z długów.

3. Propozycja rozwiązania Twojej sprawy

W wiadomości zwrotnej otrzymasz od nas propozycje rozwiązania Twojej sprawy. Będziemy Cię wspierać na każdym późniejszym etapie.

Profesjonalne wsparcie w oddłużaniu

Nieważne, gdzie mieszkasz. Jeżeli posiadasz długi w Polsce możemy Ci skutecznie pomóc. Dzięki technologii i zaawansowanym metodom komunikacji online możemy rozwiązywać sprawy na odległość. Współpracujemy wyłącznie z radcami prawnymi, adwokatami i doradcami restrukturyzacyjnymi, którzy pomogli już setkom pokrzywdzonym.

Zgłoś sprawę

Kiedy możemy Ci pomóc?

Z każdej sytuacji istnieje wyjście. Zgłoś się do nas, a bezpłatnie ocenimy Twoją sprawę i zaprezentujemy Ci możliwe rozwiązania.

W czym się specjalizujemy?

Jeżeli nie radzisz sobie ze spłatą kredytu, bank wypowiedział Ci umowę lub w Twojej sprawie toczy się już postępowanie w sądzie, zgłoś się. Bezpłatnie ocenimy Twoją sytuację i pomożemy w doborze doświadczonego radcy prawnego, adwokata lub doradcy restrukturyzacyjnego.

Zobacz, w czym mogą Ci pomóc współpracujący z nami radcowie prawni, adwokaci i doradcy restrukturyzacyjni: