730 60 60 30

Nie pozwól, żeby długi niszczyły życie Tobie i Twojej rodzinie

Współpracujemy z profesjonalistami, którzy pomogą Ci pozbyć się długów lub zabezpieczyć majątek. Chcemy umożliwić Ci powrót do normalnego życia. Zobacz, w czym możemy Ci pomóc.

Reprezentacja w sądach

Radcy prawni, adwokaci i doradcy restrukturyzacyjni, z którymi współpracujemy oferują kompleksową reprezentację dłużników przed sądami i innymi instytucjami publicznymi.

Upadłość konsumencka

Jeżeli oddłużenie w sposób, w którym się specjalizujemy okaże się niemożliwe, pomożemy Ci w przeprowadzeniu upadłości.

Bezpłatna ocena sytuacji

Zgłoś nam swoją sprawę, a bezpłatnie ją ocenimy i podpowiemy możliwe rozwiązania. Pomożemy Ci pozbyć się długów i rozpocząć nowe życie.

Kredyty bankowe

Nie radzisz sobie ze spłatą długu? Bank wypowiedział Ci umowę kredytową lub sprawa trafiła do Sądu? A może masz kredyt we frankach? Z bankami można wygrać! Zgłoś się do nas.

Odzyskiwanie środków

Pomagamy odzyskiwać środki pobrane w trakcie egzekucji komorniczych oraz uzyskiwać odszkodowania za bezprawnie zlicytowane ruchomości i nieruchomości dłużników.

Ochrona przed windykacją

Będziemy bronić Cię w walce z funduszami i firmami windykacyjnymi. Pomożemy Ci umorzyć postępowanie egzekucyjne lub windykacyjne i zabezpieczymy Twój majątek.

Sprawy na odległość

Dzięki międzynarodowej sieci współpracy oraz nowoczesnym technikom komunikacji na odległość możemy pomagać Polakom na terenie Europy, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Negocjacje z wierzycielami

Unikanie wierzycieli nie jest rozwiązaniem. Pomagamy dłużnikom wynegocjować u wierzycieli takie warunki, które usatysfakcjonują obie strony.

 

Zgłoś swoją sprawę do bezpłatnej oceny. Przeanalizujemy Twoją sytuację i podpowiemy możliwe rozwiązania.

Zgłoś sprawę