730 60 60 30

O FUNDACJI

Zajmujemy się kompleksowym oddłużaniem, restrukturyzacją i doradztwem gospodarczym. W ostateczności wspieramy dłużników w ogłaszaniu upadłości.

Fundacja Pomagamy Zadłużonym powstała z myślą o osobach, które wpadły w spiralę długów i przestały radzić sobie ze spłatą zobowiązań. Zajmujemy się kompleksowym oddłużaniem, restrukturyzacją, upadłością i doradztwem gospodarczym.

Zastanawiasz się, jak wyjść z długów? Zgłoś się do nas, wyślij dokumenty, a w ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz propozycję rozwiązania Twojej sprawy. Według badań wartość zobowiązań Polaków równa jest kosztom budowy 10 elektrowni atomowych. Długi to problem, ale z odpowiednią pomocą i wsparciem można go skutecznie rozwiązać. Zgłoś nam swoją sprawę, a pokażemy Ci, że walka z bankiem i częściowe lub całkowite oddłużenie to jak najbardziej realne scenariusze".

Oddłuż się z nami!

Jeżeli przestałeś radzić sobie ze spłatą kolejnych rat kredytów, bank wypowiedział Ci umowę kredytową, masz problemy z firmą windykacyjną, komornikiem lub chcesz ogłosić upadłość, zgłoś się do nas. W ciągu 2 dni roboczych bezpłatnie ocenimy Twoją sytuację i podpowiemy możliwe rozwiązania.

Zgłoś sprawę

A może masz firmę, której grozi bankructwo?

Skontaktuj się, a pomożemy Ci przeprowadzić restrukturyzację, podpowiemy sposoby na wyjście z długu lub w ostateczności wyjaśnimy Ci kwestie związane z ogłoszeniem upadłości gospodarczej.

Zgłoś sprawę